Головна » 2014 » Листопад » 11 » Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості
14:59
Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості

Теофіпольський відділ освіти, молоді та спорту повідомляє про  лист ХОІППО від 03.11.2014№ 974  Про проведення ХІV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості.

На виконання Указу Президента України від 22 березня 2002 року № 284 «Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості», відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, затвердженого спільним наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури і  мистецтв України, Державного комітету України у справах сім'ї та молоді від 29 серпня 2003 р. № 585/529/875, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 09 вересня 2003 р. за № 779/8100, листа МОН України  «Про проведення ХІV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості»  від 31.10.2014 № 14.1/10-3490  ХІV Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» та присвячений Шевченківським дням, (далі – конкурс) проводиться    з 01 листопада 2014 року до 25 лютого 2015 року.

Просимо організувати урочисте відкриття конкурсу в усіх навчальних закладах району 09 листопада 2014 року в День української писемності та мови і забезпечити проведення І етапу цих змагань у визначені Положенням строки.

Творчі роботи переможців I (шкільного) етапу конкурсу у номінаціях “Література” та “Історія України та державотворення” (по 3 роботи з кожної номінації) у друкованому та електронному варіантах надіслати в районний відділ освіти до 20 грудня 2014 року(методкабінет)

До розгляду у конкурсі приймаються роботи на тему:  «Ми є. Були. І будем ми! Й Вітчизна наша з нами» (І. Багряний) у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення», які раніше не подавалися до участі в інших наукових і творчих конкурсах регіонального та державного рівнів.

Творчі роботи з літератури за вибором автора можуть бути різноманітними за жанром.

Конкурсні роботи з історії мають носити дослідницький характер із обов’язковим залученням оригінальних джерел (джерела усної історії, архівні матеріали, матеріали періодики, мемуари, щоденники, кіно-фотодокументи тощо) та складатися зі вступу, у якому автор обґрунтовує мету свого дослідження; основної частини, у якій розділи повинні мати назву та обов’язкове логічне завершення структурних компонентів основної частини; висновку; списку використаних джерел і літератури в алфавітному порядку.

До усіх творчих робіт з історії обов’язково додаються тези-анотації (короткий зміст роботи) обсягом до 2 сторінок. Конкурсна робота може бути виконана одним або кількома авторами. Наставниками юних дослідників можуть бути вчителі,  викладачі, керівники гуртків тощо.

Текст творчої роботи з історії та літератури роздруковується на папері формату А4, шрифт Times New Roman, кегль 14, інтервал полуторний. Обсяг 15-25 сторінок. Поля: ліве – 30 мм, нижнє і верхнє – по 20 мм, праве – 10 мм. Поетичні доробки учнів подаються у довільній формі.

Наголошуємо, що разом з роботами конкурсантів необхідно надіслати супровідні документи, у яких чітко вказати прізвище, ім’я та по батькові учасника, дату його народження, домашню адресу, повну назву навчального закладу, клас, а також прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який його підготував до участі у конкурсі, ксерокопії паспортів або свідоцтв про народження учасників, відповідно оформлені довідки-подання та копії паспортів учителів (1,2,11 стр.)

Переглядів: 727 | Додав: lenaM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: