Теофіпольський РМК - Обдарованість

 

 

 

 

 

 

       НАШІ КООРДИНАТИ (МАН)

    

    вул. Леніна,25 смт. Теофіполь,

   Теофіпольський район, Хмельницька область 30600,

   тел./факс (03844) 3-02-14

 

                oksana190986@mail.ru

 

            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформація

 про переможців обласних конкурсів учнів загальноосвітніх шкіл Теофіпольського району 

2010 - 2015 н.р.

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Назва навчального закладу

Номінація

Тема конкурсу

Місце

2010-2011 н.р.

1

Васарчук Богдан, учень 4 класу

Поляхівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-колегіум»

Українська мова

Конкурс знавців української мови ім. П.Яцика

ІІІ

2

Криворук Інна, учениця 9 класу

В.Лазучинська ЗОШ І-ІІ ст.

Українська мова

Конкурс знавців української мови ім. П.Яцика

ІІІ

3

Василюк Андрій, учень 4 класу

Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Українська мова

Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу

ІІ диплом

4

Стасюк Алла, учениця 5 класу

Михнівська ЗОШ І-ІІ ст.

Українська мова

Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу

І диплом

5

Павлюк Лідія, учениця 5 класу

Строковецька ЗОШ І-ІІ ст.

Українська мова

Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу

ІІІ диплом

6

Лебідь Інна, учениця 9 класу

Гальчинецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Література

ІІІ Обласний етап Х Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням

ІІІ диплом

7

Мовчан Анна, учениця 7 класу

Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Література

ІІІ Обласний етап Х Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням

ІІІ диплом

8

Дячук Марина, учениця 11 класу

Поляхівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-колегіум»

Література

ІІІ Обласний етап Х Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням

ІІІ диплом

9

Бас Вадим, учень 7 класу

В.Полівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Образотворче мистецтво

ІІІ Обласний етап Х Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням

ІІІ диплом

10

Фурман Роман, учень 11 класу

Поляхівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-колегіум»

Хімія

Обласний заочний конкурс «Юний хімік»

ІІІ

11

Романюк Катерина, учениця 9 класу

Поляхівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-колегіум»

Біологія

Обласний заочний конкурс «Юний біолог»

ІІІ

12

Пасічник Світлана, учениця 11 класу

Гальчинецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Українська мова

І Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської молоді ім. Т.Шевченка

ІІІ

13

Пилипчук Людмила, учениця 5 класу

Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Українська мова

І Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської молоді ім. Т.Шевченка

ІІІ

14

Пасічник Альона, учениця 10 класу

Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Інформатика

Всеукраїнський конкурс з інформаційно-комп’ютерних технологій

ІІ

15

Пилипчук Марія, учениця 10 класу

Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Інформатика

Всеукраїнський конкурс з інформаційно-комп’ютерних технологій

ІІ

2011-2012 н.р.

1

Вісарчук Богдан, учень 5 класу

Поляхівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-колегіум»

Українська мова

Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу

І

2

Пучко Олександр, учень 5 класу

Човгузівська ЗОШ І-ІІ ст.

Українська мова

Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу

ІІІ

3

Левчук Богдана, учениця 5 класу

Турівська ЗОШ І-ІІ ст.

Українська мова

Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу

ІІ

4

Оніщук Мар’яна, учениця 6 класу

Поляхівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-колегіум»

Українська мова

Конкурс знавців української мови ім. П.Яцика

ІІ

5

Вісарчук Богдан, учень 5 класу

Поляхівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-колегіум»

Українська мова

ІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської молоді ім. Т.Шевченка

ІІ

6

Волошина Ярослава, учениця 9 класу

Ординецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Українська мова

ІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської молоді ім. Т.Шевченка

ІІІ

7

Лебідь Інна, учениця 10 класу

Гальчинецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Українська мова

ІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської молоді ім. Т.Шевченка

ІІІ

8

Антосєва Леся, учениця 11 класу

Гальчинецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Українська мова

ІІІ Обласний етап ХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням

ІІ

9

Лис Наталія, учениця 6 класу

Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Декоративно-ужиткове і образотворче мистецтво

Знай і люби свій край

ІІ

10

Семенюк Вікторія, учениця 5Б класу

Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Декоративно-ужиткове і образотворче мистецтво

Знай і люби свій край

ІІІ

11

Бондар Руслан, учень 3 класу

Воронівецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Екологія

V Міжнародний екологічний конкурс «У кого бджоли – у того й мед»

І

2012-2013 н.р.

1

Параїл Ірина, учениця 7 класу

Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Інформаційні технології

І етап (заочного)обласного відкритого конкурсу учнів і молоді з інформаційних технологій

І

2

Параїл Ірина, учениця 7 класу

Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Інформаційні технології

ІІ етап (очного)обласного відкритого конкурсу учнів і молоді з інформаційних технологій

ІІІ

3

Пасєка Анна, учениця 10 класу

Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Інформатика

Комп’ютерна графіка та анімація

ІІ диплом

4

Пилипчук Людмила, учениця 8 класу

Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Інформатика

Комп’ютерна графіка та анімація

ІІ диплом

5

Гордійчук Богдан, учень 5 класу

Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Українська мова

Найкращий відгук про сучасну дитячу прозу

ІІІ диплом

6

Пилипчук Тарас, учень 10 класу

Теофіпольський НВК «ЗОШ І ст.-гімназія»

Світова література

Заочна олімпіада з світової літератури

ІІ диплом

7

Григорчук Руслана, учениця 11 класу

В.Полівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Історія

Обласний конкурс учнівських робіт «Повсякденне життя мого населеного пункту під час окупаційного режиму у роки Великої Вітчизняної війни»

Грамота (подяка)

8

Кравчук Андрій, учень 9 класу

Волицька ЗОШ І-ІІ ст.

Історія

Обласний конкурс учнівських робіт «Повсякденне життя мого населеного пункту під час окупаційного режиму у роки Великої Вітчизняної війни»

ІІІ місце

9

М.Мельничук Людмила, учениця 3А класу

Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Початкові класи

Конкурс знавців української мови ім. П.Яцика

ІІ

10

Кожан Богдан, учень 5 класу

Гальчинецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Українська мова

Конкурс знавців української мови ім. П.Яцика

ІІІ

11

Мельничук Дарина, учениця 9 класу

Теофіпольський НВК «ЗОШ І ст.-гімназія»

Українська мова

Конкурс знавців української мови ім. П.Яцика

ІІІ

12

Левицька Юлія, учениця 11 класу

Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Математика

Конкурс «Юний математик»

ІІІ

13

Бондар Руслан, учень 3 класу

Воронівецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Початкові класи

Всеукраїнський конкурс «У кого бджоли, у того й мед»

І

14

Мельничук Дарина, учениця 9 класу

Теофіпольський НВК «ЗОШ І ст.-гімназія»

Українська мова

ІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка

ІІІ

15

Середа Вікторія, учениця 10 класу

Новоставецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Українська мова

ІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка

ІІІ

16

Колективна робота учнів

Базалійська ЗОШ І-ІІІ ст.

Конкурс

Обласна заочна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» в техніці «Вироби з тіста»

І

17

Непотас Ірина, вихованка Центру дитячої творчості

Центр дитячої творчості

Конкурс

Обласна заочна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» в техніці «Графіка»

І

18

Вісик Аня, вихованка Центру дитячої творчості

Центр дитячої творчості

Конкурс

Обласна заочна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» в техніці «Інші»

І

19

Шумельчук Вадим, учень 10 класу

Поляхівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-колегіум»

Конкурс

Обласна заочна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» в техніці «Інші»

І

2013-2014 н.р.

1

Москаленко Віталій, учень 8 класу

Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Математика

Інтернет-олімпіада

Диплом ІІІ ступеня

2

Блошук Іван, учень 8 класу

Шибенська ЗОШ І-ІІІ ст.

Математика

Інтернет-олімпіада

Диплом ІІІ ступеня

3

Бачуріна Тетяна, учениця 8 класу

Шибенська ЗОШ І-ІІІ ст.

Математика

Інтернет-олімпіада

Диплом ІІІ ступеня

4

Серова Вікторія, учениця 3 класу

Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Українська мова

Конкурс знавців української мови ім. П.Яцика

ІІІ

5

Мельничук Дарина, учениця 10 класу

Теофіпольський НВК «ЗОШ І ст.-гімназія»

Українська мова

Конкурс знавців української мови ім. П.Яцика

ІІІ

6

Середа Вікторія, учениця 11 класу

Новоставецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Українська мова

Конкурс знавців української мови ім. П.Яцика

ІІІ

7

Марценюк Андрій, учень 5 класу

Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Українська мова

ІV Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка

ІІ

8

Антонюк Юрій, учень 11 класу

Гальчинецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Українська мова

ІV Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка

ІІ

9

Мельничук Дарина, учениця 10 класу

Теофіпольський НВК «ЗОШ І ст.-гімназія»

Українська мова

ІV Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка

ІІІ

10

Собчук Андрій, учениця 9 класу

Мар’янівська ЗОШ І-ІІ ст.

Конкурс

Обласний збір юннатів Хмельниччини

Фотороботи «Тваринний світ мого краю», «Рослинний світ мого краю»

Грамота

Подяка

11

Нестерук Олександр, учень 9 класу

Турівська ЗОШ І-ІІ ст.

Конкурс

Обласний збір юннатів Хмельниччини

Фотороботи «Тваринний світ мого краю», «Рослинний світ мого краю»

Грамота

Подяка

12

Горобець Петро, учень 7 класу

Мар’янівська ЗОШ І-ІІ ст.

Конкурс

Історія міст і сіл України

І

13

Учні 9 класу

В.Лазучинська ЗОШ І-ІІ ст.

Конкурс

Історія міст і сіл України

ІІІ

14

Мовчан Тетяна, учениця 11 класу

Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Хімія

Заочний конкурс юних хіміків та біологів

ІІ

                                                                                                       2014 – 2015 н.р.

1

Коломієць Аліна, учениця 11 класу

Теофіпольський НВК «ЗОШ І-ст. - гімназія»

Хімія

Обласний заочний конкурс юних хіміків та біологів за напрямком «Хімія»

ІІІ

2

Луцик Христина, учениця 11 класу

Воронівецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Біологія

Обласний заочний конкурс юних хіміків та біологів за напрямком «Біологія»

ІІІ

3

Мельничук Дарина, учениця 11 класу

Теофіпольський НВК «ЗОШ І ст.-гімназія»

Українська мова

ХV міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика

ІІ

4

Прокопюк Анастасія, учениця 3 класу

Поляхівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-колегіум»

Українська мова

ХV міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика

ІІІ

5

Мазуренко – Мельничук Людмила, учениця 5 класу

Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

Українська мова

ХV міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика

ІІІ

6

Огороднік Юлія, учениця 10 класу

Гальчинецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Екологія

Міжнародний художній конкурс «Календар GLOBE 2015»

ІІІ

7

Стасюк Алла Валеріївна, учениця 9 класу

Михнівська ЗОШ І-ІІ ст.

Історія

Обласний заочний конкурс істориків, географів, філософів та релігієзнавців

ІІІ

8

Неставальська Наталія Леонідівна, учениця 11 класу

Шибенська ЗОШ І-ІІІ ст.

Математика

Обласний заочний конкурс»Юний математик»

ІІІ

9

Коломоєць Аліна Володимирівна, учениця 11 класу

Теофіпольський НВК «ЗОШ І ст.-гімназія»

Математика

Обласний заочний конкурс»Юний математик»

ІІІ

10

Коломоєць Аліна Володимирівна, учениця 11 класу

Теофіпольський НВК «ЗОШ І ст.-гімназія»

Хімія

Обласний заочний конкурс юних хіміків та біологів

ІІІ

11

Мартинюк Іллона Аркадіївна, учениця 10 класу

Теофіпольський НВК «ЗОШ І ст.-гімназія»

Українська мова

Обласний заочний конкурс з української мови

ІІІ

12

Береза Тетяна Володимирівна, учениця 11 класу

Базалійська ЗОШ І-ІІІ ст.

Математика

Обласний заочний конкурс»Юний математик»

ІІІ

13

Максим’юк Анжеліка Олександрівна, учениця 9 класу

Новоставецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Українська мова

ХIV Всеукраїнський конкурс учнівської творчості

ІІІ

14

Пилипчук Людмила Олександрівна, учениця 9 класу

Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Інформатика

Обласний конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій «Програмування»

ІІІ

15

Ягелко Богдан Олександрович

Центр дитячої творчості

Обласний конкурс захист науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок

Транспортні системи та обладнання

ІІІ

16

Кравчук Марина, учениця 5 класу

Строковецької ЗОШ І-ІІ ст.

Історія

ІІ етап Всеукраїнської акції «А ми тую славу збережемо»

Диплом Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації

17

Творча група активістів

Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст.№1

Історія

ІІ етап Всеукраїнської акції «А ми тую славу збережемо»

Диплом Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації

 

18

Грановська Аліна Василівна, учениця 8 класу

Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Математика

Обласний дистанційний математичний конкурс «Крок до знань»

ІІ

19

Смірних Олександр Миколайович, учень 8 класу

Базалійська ЗОш І-ІІІ ст.

Математика

Обласний дистанційний математичний конкурс «Крок до знань»

ІІ

20

Москаленко Віталій Сергійович, учень 9 класу

Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Математика

Обласний дистанційний математичний конкурс «Крок до знань»

ІІ

21

Остап’юк Катерина Вікторівна, учениця 8 класу

Колісецької ЗОШ І-ІІ ст.

Математика

Обласний дистанційний математичний конкурс «Крок до знань»

ІІІ

22

Гринюк Вікторія Василівна, учениця 7 класу

Михнівська ЗОШ І-ІІ ст.

Українська література

Обласний конкурс юних літераторів

ІІІ

 

 

Досягнення вихованців Теофіпольського районного центру дитячої творчості в обласних  конкурсах у 2013 році

Науково-технічний напрямок

  1. Обласні змагання учнів молодшого шкільного віку з початково-технічного моделювання – березень 2013р.
  • Диплом ІІІ ступеня  - Неставальський  Андрій, вихованець ЦДТ у номінації “ Виготовлення моделі транспортної техніки”
  1. Обласна виставка –конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді “Наш пошук і творчість тобі, Україно!” - квітень2013р.
  • Диплом І ступеня – Дідух Олег, вихованець ЦДТ у номінації “Самохідні керовані моделі”.
  1. Обласна виставка – конкурс робіт гуртківців початково-технічного моделювання , квітень 2013р.
  • Диплом І ступення  - Супрун Руслана,