Головна » 2013 » Червень » 26 » Впровадження проекту ІСУО (Інформаційна система управління освітою)
11:46
Впровадження проекту ІСУО (Інформаційна система управління освітою)
Шановні колеги.
Зверніть увагу!!!
 
Відповідно до наказу № 97 від 08.05.2013 Відділу освіти, молоді та спорту Теофіпольської РДА "Про створення  інформаційної системи  та впровадження проекту інформатизації закладів освіти Теофіпольського району" просимо виконати процедуру впровадження інформаційної системи у ваших загальноосвітніх навчальних закладах.
 
 
 
Програма "Курс Школа"
Програму бажано встановити на управлінський комп'ютер. Якщо така можливість відсутня, виберіть комп'ютер, який найбільше відповідає умовам використання в управлінських цілях.
Як встановити програму? - презентація 5 Mb
 
Під час першого запуску "Курс Школа", програма видасть вікно з полем ідентифікатор. Даний ідентифікатор потрібен для отримання ліцензійного ключа для продукту. Запишіть ідентифікатор у таблицю реєстраційних даних за посиланням нижче.
Для внесення даних бажано використовувати браузер (Chrome, internet explorer, Mozila). Google-додаток конфліктує з браузером Opera.
 
Координатор створення  інформаційної системи  та впровадження проекту інформатизації закладів освіти Теофіпольського району: інженер-програміст відділу освіти, молоді та спорту Теофіпольської РДА - Кислюк Володимир Васильович
контактнй телефон - 097********
електронна пошта - systemteof@ukr.net
 
Переглядів: 621 | Додав: Wolsh | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: