Вітаємо призерів ХІ районного міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика - 30 Листопада 2010 - Теофіпольський РМК
Головна » 2010 » Листопад » 30 » Вітаємо призерів ХІ районного міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
16:34
Вітаємо призерів ХІ районного міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
3 клас

І місцеДавидюк Роман, учень Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вч. Кравчук А.Д.

ІІ місцеПташнюк Таїса, учениця Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, вч. Чернюк О.М.
Грабай Ольга, учениця Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, вч. Войцешук А.І.

ІІІ місцеСуханюк Оксана, учениця Волице-Полівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вч. Довгополюк З.О.

 

4 клас

І місцеВісарчук Богдан, учень Поляхівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів колегіум», вч. Баранюк Н.А.

ІІ місцеКисліцина Олена, учениця Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, вч. Поворозник О.М.
Куліковська Катерина, учениця Великолазучинської ЗОШ І-ІІ ступенів, вч. Нагребельна Г.О.
Величко Ілона, учениця Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вч. Тікунова І.В.
Хацька Катерина, учениця Мар’янівської ЗОШ І-ІІ ступенів, вч. Совбецька В.М.
Пилипчук Петро, учень Волице-Полівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вч. Козак О.О.

 

ІІІ місцеНалімова Вікторія, учениця Новоставецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, вч. Руда З.В.
Мороз Юрій, учень Коров’янської ЗОШ І-ІІ ступенів, вч. Гетьман Т.М.
Василик Андрій, учень Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вч. Ковальчук О.П.

 

5 клас

І місцеБондар Каріна, учениця Михиринецька ЗОШ І-ІІ ступенів, вч. Козачук О.П.

ІІ місцеПилипчук Людмила, учениця Гаврилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вч. Пилипчук О.О.

ІІІ місцеПавлюк Лідія, учениця Строковецької ЗОШ І-ІІ ступенів, вч. Ільчук О.Д.

 

6 клас

І місцеЛепетун Іванна, учениця Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, вч. Блащук С.Г.

ІІ місцеБеновська Наталія, учениця Святецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, вч. Волинець С.М.

ІІІ місцеПриходько Дмитро, учень Карабіївської ЗОШ І-ІІ ступенів, вч. Драч Н.М.

 

7 клас

І місцеМельничук Дарина, учениця Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ступенів гімназія, вч. Савчук В.І.

ІІ місцеНеставальська Наталія, учениця Шибенської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вч. Шведа О.В.

ІІІ місцеСеменюк Вікторія, учениця Вольцької ЗОШ І-ІІ ступенів, вч. Гуральник Г.В.
Лукач Марія, учениця Турівської ЗОШ І-ІІ ступенів, вч. Вальчук Л.Я.
Собчук Марина, учениця Лисогірської ЗОШ І-ІІ ступенів, вч. Стецюк П.В.

 

8 клас

І місцеОстап’юк Мар’яна, учениця Кунчанської ЗОШ І-ІІ ступенів, вч. Семенюк О.П.

ІІ місцеСереда Вікторія, учениця Новоставецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, вч. Маринюк Л.І.

ІІІ місцеВолошин Ярослава, учениця Ординецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, вч. Бас Г.Л.
Вознюк Людмила, учениця Михнівської ЗОШ І-ІІ ступенів, вч. Яцюк С.П.
Давидова Наталія, учениця Човгузівської ЗОШ І-ІІ ступенів, вч. Маринюк Л.В.

 

9 клас

І місцеКриворук Інна, учениця Великолазучинської ЗОШ І-ІІ ступенів, вч. Рудинчук Л.О.

ІІ місцеЛебідь Інна, учениця Гальчинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, вч. Шевчук Л.А.
Мельник Ірина, учениця Базалійської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вч. Мельник Н.В.

ІІІ місцеМамиш Віта, учениця Кунчанської ЗОШ І-ІІ ступенів, вч. Горбатюк В.Д.
Вознюк Людмила, учениця Михнівської ЗОШ І-ІІ ступенів, вч. Яцюк С.П.

10 клас

І місцеМаксимчук Ніна, учениця Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вч. Славецька В.І., Шпаченко Н.В.

ІІ місцеВовк Іванна, учениця Святецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, вч. Мстій Л.С.

ІІІ місцеКвасюк Тетяна, учениця Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ступенів гімназія, вч. Савчук В.І.

 

11 клас

І місцеКовбель Тетяна, учениця Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ступенів гімназія, вч. Гарнюк О.П., Марчук М.В.

ІІ місцеПасічник Світлана, учениця Гальчинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, вч. Кучерук Є.М.
Дячук Марина, учениця Поляхівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів колегіум», вч. Яцюк С.К.

ІІІ місцеКозак Тетяна, учениця Волице-Полівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вч. Басок Л.В.

Переглядів: 393 | Додав: Explorer | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0