Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика - 9 Грудня 2013 - Теофіпольський РМК
Головна » 2013 » Грудень » 9 » Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика
10:31
Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

26.11.2013 р. відбувся ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2013-2014 навчальному році.

По кількості набраних балів рахувати переможцями таких учасників Конкурсу:

3  клас

1. Сєркова Вікторія Ігорівна - Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. .№2, Процкова Валентина Григорівна.

2. Лис Вікторія Леонідівна  -  Карабіївська ЗОШ І-ІІст. ,  Іванюк Людмила Миколаївна

3. Лірук Юлія Валентинівна  - Лисогірська ЗОШ І-ІІст.,  Онищук Людмила Василівна

    Гуріна Анастасія Андріївна  - Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст.,  Ковальчук Олена Петрівна

    Заєць Аліна Віталіївна  -  Кунчанська ЗОШ І-ІІ ст.,  Савчук Людмила Сергіївна

 

4 клас

1. Томчук Діана Віталіївна - Поляхівський НВК «ЗОШ І-ІІІст. колегіум»,  Шумельчук Надія Петрівна

2. Науменко Анна Сергіївна  - Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2,  Басистюк Олена Василівна

    Свіщ Ірина Романівна - Кузьминецька ЗОШ І-ІІ ст.,   27,5 б., Свірщ Наталія Анатоліївна

3. Шведюк Ірина Володимирівна - Лисогірська ЗОШ І-ІІ ст., Собчук Людмила Володимирівна

   Кравчук Марина Іванівна -  Строковецька ЗОШ І-ІІ ст., Лахманюк Катерина Іванівна

 

5  клас

 1.Водзінська  Вікторія  Григорівна  -  Човгузівська  ЗОШ  І – ІІІ ст, Маринюк  Людмила     Василівна

2.Вольська  Аліна  Александрівна - Теофіпольська  ЗОШ  І –ІІІс т   № 1,  Шаповалюк  Людмила  Василівна

3.Блащук  Лілія  Русланівна - Строковецька  Зош  І –ІІ ст, Андрощук  Валентина  Миколаївна

 

6  клас

1.Романчук  Вікторія  Вадимівна - Теофіпольська ЗОШ  І -ІІІст №2, Мовчан  Наталя  Павлівна

2.Гербанська  Анастасія -Базалійська  ЗОШ  І – ІІІст, Бойко  Лариса  Федорівна

  Гуральник  Ліза   Василівна - Волицька  Зош  І –ІІ ст., Романюк  Юля  Миколаївна

 

7  клас

 1.  Бомащук Тетяна Володимирівна - Теофіпольський Нвк Зош І –ІІІст- гімназія», Гарнюк  Ольга  Петрівна                                                          

2.Шилюк Оксана   - Кунчанська  Зош  І – ІІІст, Семенюк   Оксана  Петрівна

   Грановська Аліна  Василівна - Гаврилівська  зош  І –ІІІст, Журавська  Галина  Василівна

3Левчук  Богдана  Станіславівна - Турівська  ЗОШ І-ІІ ст., Набідрик  Лідія  Федорівна

  Пузирей  Дарія  - Великолазучинська  ЗоШ  І –ІІст, Руденчук  Лілія  Олександрівна

8 клас

1.Ярош  Анастасія  Анатоліївна - Святецька  ЗОШ  І –ІІІст, Паламарчук  Людмила  Степанівна

2.Мозгова  Світлана - Ільковецька  ЗОШ  І –ІІст, Лавренюк  Людмила  Іванівна

Стасюк  Алла  Валеріївна - Михнівська  ЗоШ  І –ІІст, Яцюк  Світлана  Петрівна

Бондар  Каріна  Олександрівна - Михиринецька  ЗОШ  І –ІІст, Козачук  Ольга  Петрівна

9 клас

1.Семенюк  Ольга  Миколаївна - Лисогірська  ЗОШ  І –ІІст, Бодак  Людмила  Миколаївна

2. Городова  Марина  Іванівна - Карабіївська  ЗОШ  І –ІІст, Драч  Ніна  Миколаївна

3.Кондратюк  Юлія  Юріївна - В –Полівська ЗОШ  І –ІІст, Поліщук  Ольга  Іванівна 

10 клас

1. Мельничук  Дарина  Володимирівна - Теофіпольський  Нвк  «Зош  І –ІІІст-гімназія», Савчук Валентина Іванівна 

2.Береза  Тетяна  Володимирівна - Базалійська  ЗОш  І –ІІІст, Мельник  Неля  Вікторівна 

3.Рева  Олеся  Василівна -  Ординецька  ЗОШ  І – ІІІст,   Бас  Ганна  Людвіківна 

   Яночко  Ольга  Ігорівна   Святецька  ЗОШ  І –ІІІст  Сут  Надія  Вікторівна

 

                                                                              11  клас

1.Середа  Вікторія  Василівна -Новоставецька ЗОШ І – ІІІ ст., Маринюк  Людмила  Іванівна

2. Пилипчук  Тарас  Ярославович - Теофіпольський  НВК  «Зош  І –ІІІст-гімназія»,  Марчук  Марія  Володимирівна

3. Антосєв  Ярослав  Володимирович - Гальчинецька  ЗОШ  І –ІІІ ст, Пуштук Євгеія  Миколаївна

Вознюк  Людмила  Миколаївна - Теофіпольська  ЗОШ  І -ІІІст № 1, Славецька  Галина  Іванівна

Переглядів: 346 | Додав: lenaM | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: