ІІ етап XVІІ Міжнародного Конкурсу з української мови імені Петра Яцика - 25 Листопада 2016 - Теофіпольський РМК
Головна » 2016 » Листопад » 25 » ІІ етап XVІІ Міжнародного Конкурсу з української мови імені Петра Яцика
16:24
ІІ етап XVІІ Міжнародного Конкурсу з української мови імені Петра Яцика

       24 листопада  2016р. на базі  Теофіпольського  НВК  «ЗОШ  І ступеня-гімназія» відбувся  ІІ етап  XVІІ   Міжнародного   Конкурсу  з української  мови  імені  Петра  Яцика

у 2016 / 2017 навчальному році взяли  участь 114 учнів. Представлено до нагородження 34  учні.

    

3 клас

Місце

Прізвище  учня

Назва  школи

Кількість балів

Вчитель

1

Тененева    Олександра  

Михайлівна

Теофіпольська  ЗОШ  І –ІІІступенів  №1    

30

Славецька                 Людмила  Панасівна

 

2

Андрійчук  Ірина

Теофіпольський  НвК   «ЗОШ І ступеня-гімназія»

29,5

Заболотна  Людмила  Іванівна

3

Демянова Єлізавета

Богданівна

Новоставецька  ЗОШ  І –ІІІ ступенів

27

Ренська  Неля  Степанівна

3

Остапюк Альона

Кунчанська  ЗОШ  І ІІступенів

27

Крисюк  Лариса  Вікторівна

4 клас

 

Місце

Прізвище  учня

Назва  школи

Кількість балів

Вчитель

1

Тененева    Мілана

Михайлівна

Теофіпольська  ЗОШ  І –ІІІступенів  №1    

29

Травінська  Надія  Дмитрівна

 

2

Орлик  Дана

Теофіпольський  НвК   «ЗОШ І ступеня-гімназія»

28

Ліщук Антоніна  Петрівна

3

Гончарук  Давід

Теофіпольська  ЗОШ  І –ІІІступенів  №2    

25

Войтюк Ольга  Василівна

  5 клас

 

Місце

Прізвище  учня

Назва  школи

Кількість балів

Вчитель

1

Павлюк  Тетяна

Вікторівна

Новоставецька ЗОШ І –ІІІступенів      

25

Маринюк  Людмила Іванівна

2

Школьна  Катерина Василівна

Кузьминецька   ЗОШ І –ІІступенів      

24

Ткачук  Аліна  Вікторівна

 

Прокопюк  Анастасія

Поляхівський  НВК  ЗОШ  І–ІІІ ступенів-колегіум

24

Зельськ Наталія  Миколаївна

3

Кольчус  Маріна  Андріївна

Теофіпольський  НвК   «ЗОШ І ступеня-гімназія»

22

Гарнюк  Ольга  Петрівна

 

 

 

 

 

 

6 клас

 

Місце

Прізвище  учня

Назва  школи

Кількість балів

Вчитель

1

Василюк  Назарій

Сергійович

Теофіпольська  ЗОШ  І –ІІІступенів  №1    

27

Стогнушенко  Ірина  Володимирівна

2

Остапюк  Артем Іванович

Кунчанська  ЗОШ І –ІІступенів      

20

Семенюк Оксана Петрівна

 

Сєркова Вікторія  Ігорівна

Теофіпольська  ЗОШ  І –ІІІступенів  №2    

20

Мовчан  Наталія  Павлівна

3

Яцюк  Діана  Сергіївна

Гваврилівська ЗОШ  І –ІІІ ступенів

22

Журавська Галина  Василівна

 

7 клас

 

 

 

Місце

Прізвище  учня

Назва  школи

Кількість балів

Вчитель

1

Мацюк  Катерина  Олександрівна

Чогузівська ЗОШ  І –ІІ ступенів

27

Маринюк  Людмила  Василівна

2

Шведюк  Ірина  Володимирівна

Лисогірська   ЗОШ І –ІІступенів      

25

Бодак  Людмила  Миколаївна

3

Остапчук  Валерія  Валеріївна

Теофіпольська  ЗОШ  І –ІІІступенів  №1    

23

Стогнушенко  Ірина  Володимирівна

 

 

 

8 клас

 

Місце

Прізвище  учня

Назва  школи

Кількість балів

Вчитель

1

Бугай Іванна Олегівна

Новоставецька ЗОШ І –ІІІступенів      

25

Маринюк  Людмила Іванівна

2

Водзінська  Віка  Григорівна

Чогузівська ЗОШ  І –ІІ ступенів

24

Маринюк  Людмила  Василівна

3

Маринюк  Христина  Олександрівна

Теофіпольський  НВК   «ЗОШ І ступеня-гімназія»

23

Савчук  Валентина  Іванівна

 

Протаковська  Ілона

Анатоліївна

Теофіпольська  ЗОШ  І –ІІІступенів  №

23

Квасюк  Наталя  Василівна

 

9 клас

 

 

Місце

Прізвище  учня

Назва  школи

Кількість балів

Вчитель

1

Філімончук  Анастасія  Вячеславівна

Теофіпольська  ЗОШ  І –ІІІступенів  №1

24

Славецька  Галина  Іванівна

2

Ліщук  Ліза  Юріївна

Строковецька  ЗОШ  І –ІІ ступенів

22

Шпиця  Ольга  Дмитрівна

3

Мовчан  Тетяна  Віталіївна

Святецька  ЗОШ  І –ІІІ ступенів

21

Волинець  Світлана  Миколаївна

 

Гринюк  Вікторія  Василівна

Михнівська  ЗОШ  І –ІІ ступенів

21

Яцюк  Світлана Петрівна

 

 

 

10клас

 

 

Місце

Прізвище  учня

Назва  школи

Кількість балів

Вчитель

1

Ющук  Світлана  Володимирівна

Теофіпольський  НВК   «ЗОШ І ступеня-гімназія»

27

Токарська  Світлана  Петрівна

2

Вісарчук  Богдан  Миколайович

Поляхівський  НВК  ЗОШ  І–ІІІ ступенів-колегіум

24

Яцюк  Світлана  Казимирівна

3

Шалан  Микола  Ігорович

Теофіпольська  ЗОШ  І –ІІІступенів  №2

23

Шпиця  Ніна  Володимирівна

 

Хацька  Катерина  Олегівна

Воронівецька ЗОШ  І –ІІІ ступенів

23

Луцик  Валентина  Дмитрівна

 

11клас

 

 

 

 

Місце

Прізвище  учня

Назва  школи

Кількість балів

Вчитель

1

Павлюк  Інна  Леонідівна

Святецька  ЗОШ  І –ІІІ ступенів

24

Паламарчук  людмила  Степанівна

2

Павлюк  Лідія  Русланівна

Теофіпольська  ЗОШ  І –ІІІступенів  №2

23

Стаднік  Людмила  Володимирівна

3

Кухарук  Вікторія 

Олександрівна

Гальчинецька  ЗОШ  І –ІІІ ступенів

22

Глущук  Інна  Феліксівна

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 103 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: