План-графік курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників (2016 рік) - Курсова підготовка - Напрямки роботи - Каталог статей - Теофіпольський РМК
Головна » Статті » Напрямки роботи » Курсова підготовка

План-графік курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників (2016 рік)

Терміни проведення

Категорія слухачів

25.01-12.02

Вчителі математики та фізики

Самчук Г.В. – Бережинецька  ЗОШ І-ІІ ст.

25.01-05.02

Вчителі початкових класів

Кравчук А.Д. – Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ

Вчителі початкових класів

Шелан В.М. – Теофіпольський НВК «ЗОШ І ст. – гімназія»

Музичні керівники ДНЗ

Шевченко Н.І. – Теофіпольський ДНЗ №2

Педагоги-організатори

Новосад Т.І. – Новоставецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Вчителі української мови та літератури

Вальчук Л.Я. – Турівська ЗОШ І-ІІ ст.

Вчителя німецької мови

Огінська С.В. – Теофіпольський НВК «ЗОШ І ст. – гімназія»

Мартинюк Н.А. – Волице-Полівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Антосєва Н.І. – Гальчинецька ЗОШ І-ІІІ ст.

08.02-19.02

Заступники директорів з виховної роботи

Коб'юк Л.В. – Гальчинецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Вчителі початкових класів

Ліщук А.П. – Теофіпольський НВК «ЗОШ І ст. – гімназія»

Вихователі ДНЗ

Данилюк Л.О.- Теофіпольський ДНЗ №3

Молдован І.В. – Турівський ДНЗ

Вихователі ДНЗ

Сологуб В.М. - Теофіпольський ДНЗ №2

Доскач Н.В. – Гавриліський ДНЗ

Вчителі історії

Андрієвський О.В. – Гальчинецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Вчителі хімії

Стецюк І.В. – Лисогірська ЗОШ І-ІІ ст.

Сагадюк Н.І. – Теофіпольський НВК «ЗОШ І ст. – гімназія»

22.02-11.03.

Вчителі історії та правознавства

Семенюк О.О.- Коров’єнська ЗОШ І-ІІ ст.

22.02-04.03

 

 

 

 

 

22.02-04.03

 

 

 

 

 

 

Заступники директорів з навчально-виховної роботи

Волкотруб Л.М. – Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Мовчан В.С. – Святецька ЗОШ І-ІІІ ст. 

Руда Г.І. – Строковецька ЗОШ І-ІІ ст.

Вчителі початкових класів

Поворозник О.С. –Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Вчителі географії

Станчук С.А. – Теофіпольський НВК «ЗОШ І ст. – гімназія»

Гончаров В.В. – Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Вчителі фізичної культури

Моцюк Н.М. – Човгузівська ЗОШ І-ІІ ст.

09.03-18.03

Вчителі фізики

Тишко Г.Г. – Волице-Полівська ЗОШ І-ІІІ ст.

14.03-18.03

Вчителі художньої культури

Андрієвський О.В. – Гальчинецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Вчителі зарубіжна літератури

Михальчук О.І. – Кузьминецька ЗОШ І-ІІ ст.

Вчителі основ здоров’я (5-9 кл.)

Луцик Л.А. – Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Фреюк Н.І. – Колісецька ЗОШ І-ІІ ст.

Вчителі інформатики

Самчук Г.В. – Бережинецька ЗОШ І-ІІ ст.

04.04-15.04

Новопризначені керівники

Гуральник Г.В. – Волицька ЗОШ І-ІІ ст.

Вчителі початкових класів

Домчук Л.В. – Шибенська ЗОШ І-ІІІ  ст.

Завідувачі ДНЗ

Пачковська С.П. – Базалійський ДНЗ

Китай В.Д. – Турівський ДНЗ

Васильчук Н.О. – Воронівецький ДНЗ

Демидюк М.А. – Строковецький ДНЗ

04.04-15.04

Вчителі математики

Юрчук О.М. – Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Вчителі біології

Сазонова С.В.- Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Ткачук Л.П. – Ординецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Шкільні бібліотекарі

Фреюк Л.В. – Воронівецька ЗОШ І-ІІІ ст.

18.04-29.04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.04-29.04

 

 

 

 

 

 

 

Директори І-ІІІ ст.

Іванчук Г.О. – Воронівецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Вчителі української мови та літератури

Мельник Н.В. – Базалійська ЗОШ І-ІІІ ст.

Яцюк С.П. – Михнівська ЗОШ І-ІІ ст.

Вчителі початкових класів

Гуцалюк З.М.- Ординецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Вихователі ДНЗ

Кротевич Т.Л. –Гаврилівський ДНЗ

Вихователі ДНЗ

Павлюк А.С. – Волицький ДНЗ

Федорчук Н.В. – Човгузівський ДНЗ

     Вчителі іноземної мови (англійська та німецька)

Пилипчук О.О.- Гаврилівська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Гаврилюк І.В. – Ільковецька ЗОШ І-ІІ ст.

Вчителі трудового навчання

Тишко М.М. – Волице-Полівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Вчителі математики

Левицька Н.О. – Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Білич М.Ф. – Коров’єнська ЗОШ І-ІІ ст.

16.05-03.06

Вчителі математики та фізики

Петричук О.М. – Карабіївська ЗОШ І-ІІ ст.

16.05-27.05

Завідувачі та методисти М(Р)МК

Марчук М.В. – відділ освіти Теофіпольської РДА

Вчителі початкових класів

Куліш Н.П. – Турівська ЗОШ І-ІІ ст.

Вчителі початкових класів

Польова Г.І. – Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Вчителі української мови та літератури

Гарнюк О.П. - Теофіпольсткий НВК «ЗОШ І ст. – гімназія»

Павліш Н.В. – Колісецька ЗОШ І-ІІ ст.

30.05-03.06

Вчителі індивідуального навчання

Шелан В.М. – Теофіпольсткий НВК «ЗОШ І ст. – гімназія»

Олексіюк Л.М. – Човгузівська ЗОШ І-ІІ ст.

06.06-24.06

Вчителі історії та правознавства

Криворук Т.В. – Кунчанська ЗОШ І-ІІ ст.

06.06-17.06

Вчителі фізичної культури

Томчук Ю.В. – Волицька ЗОШ І-ІІ ст.

Яцюк В.П. – Поляхівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – колегіум»

Степанюк М.Л. – Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Вчителі біології

Поліщук Н.В. – Теофіпольський НВК «ЗОШ І ст. – гімназія»

06.06-10.06

Вчителі математики

Пташнік С.О. – Лисогірська ЗОШ І-ІІ ст.

Яблонська Л.О. – Михиринецька ЗОШ І-ІІ ст.

Руда Г.І. – Строковецька ЗОШ І-ІІ ст.

Фесун Т.Г. – Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

13.06-24.06

Директори І-ІІ ст.

Пташнік С.О. - Лисогірська ЗОШ І-ІІ ст.

 

Вчителі географії

Семенюк О.М. – Бережинецька ЗОШ І-ІІ ст.

 

20.06-02.07

Вчителі інформатики

Гій Н.Г. – Базалійська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

12.09-30.09

Вчителі історії та географії

Приходько Т.А. – Карабіївська ЗОШ І-ІІ ст.

Триндюк В.Д. – Лисогірська ЗОШ І-ІІ ст.

Фреюк І.А. – Колісецька ЗОШ І-ІІ ст.

12.09-23.09

Заступники директорів з навчально-виховної роботи

Фесун Т.Г. – Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Білий Л.В. – Шибенська ЗОШ І-ІІІ ст.

Вчителі початкових класів

Леонова Т.А. – Михнівська ЗОШ І-ІІ ст.

Савчук Л.С. – Кунчанська ЗОШ І-ІІ ст.

Вчителі початкових класів

Ісак О.В. – Карабіївська ЗОШ І-ІІ ст.Степанюк М.М. – Бережинецька ЗОШ І-ІІ ст.

Педагоги-організатори

Ящук Т.О. – Волицька ЗОШ І-ІІ ст.

26.09-30.09

Вчителі основ здоров’я  (5-9 кл.)

Томчук Ю.В. – Волицька ЗОШ І-ІІ ст.

Вчителі музичного мистецтва

Кротевич Т.П. – Турівська ЗОШ І-ІІ ст.

03.10-07.10

Вчителі української мови та літератури

Морозова З.В. – Новоставецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Токарська С.П. – Теофіпольський НВК «ЗОШ І ст. – гімназія»

Семенюк О.П. – Кунчанська ЗОШ І-ІІ ст.

Гуральник Г.В. – Волицька ЗОШ І-ІІІ ст.

Квасюк Н.В. – Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст.№1

Вчителі зарубіжної літератури

Приходько Т.А. – Карабіївська ЗОШ І-ІІ  ст.

Гримак А.В. - Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст.№1

Вчителі індивідуального навчання

Ковальчук Л.М. – Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Філімонов О.О. – Човгузівська ЗОШ І-ІІ ст.

Вчителі трудового навчання

Ніколюк Г.В. – Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст.

17.10-28.10

Заступники директорів з навчально-виховної роботи

Морозова З.В. – Новоставецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Токарська С.П. – Теофіпольський НВК «ЗОШ І ст. – гімназія»

Семенюк О.П. – Кунчанська ЗОШ І-ІІ ст. 

Вчителі початкових класів

Свірщ Н.А. – Кузьминецька ЗОШ І-ІІ ст.

Вихователі ДНЗ (2)

17.10-28.10

 

 

 

 

17.10-28.10

 

 

 

Вчителі математики

Ткачук Л.В. – Михиринецька ЗОШ І-ІІ ст.

Волченко Н.С. – Волице-Полівська ЗОШ І-ІІІ ст.

                                     

 

Вчителі фізики

Чуяк О.В.- Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст.№2

Мірецька В.М. – Кунчанська ЗОШ І-ІІ ст.

Шкільні бібліотекарі (зі спеціалізацією)

Паламарчук Л.С. –Святецька ЗОШ І-ІІІ ст.

31.10-18.11

Вчителі історії та правознавства

Юрчук О.В. – Новоставецька ЗОШ І-ІІІ ст.

31.10-11.11

Директори І-ІІ ст.

Лядецька О.Г. – Великолазучинська ЗОШ І-ІІ ст.

Яблонська Л.О. – Михиринецька ЗОШ І-ІІ ст.

Вчителі початкових класів

Степанюк М.М. – Бережинецька ЗОШ І-ІІ

Вчителі фізичної культури (зі спеціалізацією)

Романюк О.П.- Лисогірська ЗОШ І-ІІ ст.

Вчителі хімії (зі спеціалізацією)

Мацюк Н.М. – Човгузівська ЗОШ І-ІІ ст.

Бурлак А.А. – Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Вчителі трудового навчання

Козак В.В. – Лисогірська ЗОШ І-ІІ ст.

Мережинська Л.Л. – Човгузівська ЗОШ І-ІІ ст.

07.11-18.11

Вчителі іноземної мови (англійська та німецька)

Солончук Г.І. – Волицька ЗОШ І-ІІ ст.

Музика Г.В.- Карабіївська ЗОШ І-ІІ ст.

14.11-18.11

Вчителі біології

Семенюк О.М. – Бережинецька ЗОШ І-ІІ ст.

Вчителі географії

Ткачук Л.П. – Ординецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Савчук В.М. – Поляхівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – колегіум»

Вихователі групи продовженого дня

Ісак О.В. – Карабіївська ЗОШ І-ІІ ст.

21.11-02.12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.11-02.12

 

 

 

 

Директори І-ІІІ ст.

Бурлак А.А. – Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Савчук В.М. – Поляхівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – колегіум»

Завідувачі ДНЗ

Іванюк Л.В. – Кунчвнський ДНЗ

Кухар Т.М. – Святецький ДНЗ

Охота К.М. – Карабіївський ДНЗ

Супрунюк Т.С. – Волице-Полівський ДНЗ

Вчителі початкових класів

Кец Л.В. –Бережинецька ЗОШ І-ІІ ст.

Блажко Н.Б. – Гальчинецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Вчителі початкових класів (зі спеціалізацією) (1)

Практичні психологи ЗНЗ

Сім’яченко З.В. – Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Вчителі зарубіжної літератури

Юхимович О.В.- Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Вчителі історії

Стаднічук Л.С. – Ординецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Вчителі математики

Слюсар В.В. – Михнівська ЗОШ І-ІІ ст.

Мороз С.Г. – Волице-Полівська ЗОШ І-ІІІ ст.

21.11-25.11

Вчителі інформатики

Чуяк О.В. – Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Мірецька В.М. – Кунчанська ЗОШ І-ІІ ст.

05.12-09.12

Вчителі образотворчого мистецтва

Козак В.В. – Лисогірська ЗОШ І-ІІ ст.

Мережинська Л.Л. – Човгузівська ЗОШ І-ІІ ст.

Ткачук Л.П. – Ординецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Вчителі економіки

Глух С.П. – Святецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Вчителі правознавства

Триндюк В.Д. – Лисогірська ЗОШ І-ІІ ст.

05.12-16.12

Вчителі української мови та літератури

Славецька Г.І. - Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

12.12-16.12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вчителі німецької мови

Денисова Т.В. – Строковецька ЗОШ І-ІІ ст.

Вчителі історії

Білий Л.В. – Шибенська ЗОШ І-ІІІ ст.

Лядецька О.Г. – Великолазучинська ЗОШ І-ІІ ст.

Іванчук Г.О. – Воронівецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Коб’юк Л.В. – Гальчинецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Корнійчук Т.Г.- Турівська ЗОШ І-ІІ ст.

Вчителі індивідуального навчання

Мережинська Л.Л. – Човгузівська ЗОШ І-ІІ ст.

Рижук М.М. – Ільковецька ЗОШ І-ІІ ст.

Вчителі трудового навчання

Ткачук А.О. – Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Фреюк Н.І. – Колісецька ЗОШ І-ІІ ст.

Вчителі природознавства

Фреюк І.А. – Колісецька ЗОШ І-ІІ ст.

Категорія: Курсова підготовка | Додав: alex_p (04.10.2016)
Переглядів: 46 | Теги: Курси | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: