Головна » 2017 » Листопад » 22 » Зустріч з представником Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти
10:36
Зустріч з представником Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти

Для випускників старшої школи  закладів загальної середньої освіти району, учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних та вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту, Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти розпочав проведення інформаційно-роз'яснювальну роботу.

  21 листопада 2017 року на базі Теофіпольського НВК «ЗОШ І ст. – гімназія» за участю методиста Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Ковальчук Ірини Андріївни, підполковника юстиції, представника національної академії Державної Прикордонної служби Ганьби Олега Борисовича, відповідального секретаря приймальної комісії Хмельницького університету управління та права Захарчука Віктора Миколайовича, відповідального секретаря приймальної комісії Хмельницького національного університету Андрія Віталійовича Мартинюка, завідуючої методичним центром відділу освіти Теофіпольської районної державної адміністрації Міщишиної Валентини Миколаївни, методиста методичного центру відділу освіти Теофіпольської районної державної адміністрації Богуцької Світлани Михайлівни проведено зустріч із керівниками навчальних закладів, учнями 11-х класів, батьківською та педагогічною громадськістю Теофіпольського району щодо інформування громадськості про особливості організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

Зокрема під час зустрічі було зазначено, що 8 вересня 2017 року набув чинності наказ Міністерства освіти і науки України, що регулює проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання пройде з одинадцяти предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Випускникам старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов'язково скласти:

– українську мову і літературу;

– математику або історію України (на вибір учасника);

– ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

Зміст тестів відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03.02.2016 № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти».

У 2018 році для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, іспанської, німецької та французької мов буде використано тести двох рівнів складності: рівня В1 і рівня В2. Новацією цих тестів буде також частина «Розуміння мови на слух», яка передбачатиме прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них.

Випускники старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року, які бажають зарахувати результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови як оцінку за державну підсумкову атестацію та вивчали цю мову на профільному рівні, мають складати відповідний предметний тест рівня В2.

Також в ході зустрічі було наголошено на тому, що 2018 року зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури (українська мова) обов'язково проходитимуть усі учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту. Таким учасникам результати тестування з цього предмета зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

Учням 11-х класів було роз'яснено порядок проведення реєстрації для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні. Цього року реєстрація здійснюватиметься за місцем навчання на базі загальноосвітніх навчальних закладів.

 

Переглядів: 108 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: