Головна » 2016 » Грудень » 13 » ІІ етап VІІ Міжнародного мовно- літературного конкурсу з української мови учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
17:14
ІІ етап VІІ Міжнародного мовно- літературного конкурсу з української мови учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

       10  грудня  2016 р.  з метою популяризації  творчості  Т.Г.Шевченка  на базі  Теофіпольської  ЗОШ  І –ІІІ ступенів  №1 відбувся  ІІ етап VІІ Міжнародного мовно- літературного  конкурсу  з  української  мови учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.  За рішенням журі ІІ  етапу   VІІ Міжнародного мовно-літературного  конкурсу  учнівської та студентської   молоді  імені  Тараса Шевченка    переможцями  стали:

5 клас    ( можливі  5 б)

 

Прізвище  учня

Назва  школи

Кількість балів

Клас

місце

Прізвище вчителя

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Сидорук Маргарита

Теофіпольська 

ЗОШ  І –ІІІступенів  №2

4

5

2

Стаднік  Людмила  Володимирівна

3

Прокопюк  Анастасія

Поляхівський

НВК «ЗОШ  І –ІІІ ступенів колегіум

3,5

5

3

Зельська  Наталія Миколаївна

6 клас    ( можливі  25б)

Місце

Прізвище  учня

Назва  школи

Кількість балів

Вчитель

1

Сєркова Вікторія  Ігорівна

Теофіпольська  ЗОШ  І –ІІІступенів  №2    

25

Мовчан  Наталія  Павлівна

2

Гримак  Віталіна

Віталіївна

Теофіпольська  ЗОШ  І –ІІІступенів  №1    

23

Стогнушенко  Ірина  Володимирівна

3

Кондратюк  Вероніка Вікторівна

Теофіпольський

НВК «ЗОШ  Іступеня- гімназія»

22

Савчук  Валентина  Іванівна

7 клас( можливі  25б)

Місце

Прізвище  учня

Назва  школи

Кількість балів

Вчитель

1

Мацюк  Катерина  Олександрівна

Чогузівська ЗОШ  І –ІІ ступенів

25

Маринюк  Людмила  Василівна

2

Морозюк  Іванна Анатоліївна

Теофіпольський

НВК «ЗОШ  Іступеня- гімназія»

23

Гарнюк  Ольга

Петрівна

3

Кравчук  Марина  Іванівна

Строковецька  ЗОШ  І –ІІ ступенів

22

Шпиця  Ольга  Дмитрівна

 

 

 

 

 

8 клас

Місце

Прізвище  учня

Назва  школи

Кількість балів

Вчитель

1

Марценюк  Андрій

Володимирович

Теофіпольська  ЗОШ  І –ІІІступенів  №2     Новоставецька ЗОШ І –ІІІступенів      

25

Шаповалюк  Людмила Василівна

2

Волинець Божена Вадимівна

Чогузівська ЗОШ  І –ІІ ступенів

23

Маринюк  Людмила  Василівна

3

Сивак  Віталій  Олександрович

Базалійська  ЗОШ  І –ІІІ ступенів

22

Мельник  Неля  Вікторівна

 

 

Гальчинецька

23

 

9 клас

Місце

Прізвище  учня

Назва  школи

Кількість балів

Вчитель

1

Пташнюк Таїсія  Романівна

Теофіпольська  ЗОШ  І –ІІІступенів  №2

24

Мовчан  Наталія  Павлівна

2

Свірщ  Ірини  Романівни

КузьминецькаЗОШ  І –ІІ ступенів

23

Ткачук  Аліна

Вікторівна

3

Грішман  Вікторія  Володимирівна

Михнівська  ЗОШ  І –ІІ ступенів

22

Яцюк  Світлана Петрівна

3

Бабич Аліна

Вікторівна

Турівська  ЗОШ  І -ІІступенів

22

Набідрик  Лідія  Федорівна

10клас

Місце

Прізвище  учня

Назва  школи

Кількість балів

Вчитель

1

Хацька  Катерина  Олегівна

Воронівецька ЗОШ  І –ІІІ ступенів

25

Луцик  Валентина  Дмитрівна

2

Налімова  Вікторія Віталіївна

Новоставецька ЗОШ  І –ІІІ ступенів

24

Маринюк  Людмила  Іванівна

2

Луцик  Віта  Олександрівна

Теофіпольська  ЗОШ  І –ІІІступенів  №1

24

Томчук  Світлана  Порфирівна

3

Шафінський  Андрій  Вікторович

Теофіпольський

НВК «ЗОШ  Іступеня- гімназія»

23

Токарська Світлана  Петрівна

 

 

 

 

 

11клас

Місце

Прізвище  учня

Назва  школи

Кількість балів

Вчитель

1

Оніщук  Маряна  Юріївна

Поляхівський  НВК  « ЗОШ  І –ІІІ ступенів – колегіум»

25

Яцюк  Світлана  Казимирівна

2

Нечипорук Ірина  Олексіївна

Теофіпольський

НВК «ЗОШ  Іступеня- гімназія»

24

Гарнюк  Ольга

Петрівна

3

Кухарук  Вікторія 

Олександрівна

Гальчинецька  ЗОШ  І –ІІІ ступенів

22

Глущук  Інна  Феліксівна

3

Павлюк  Інна  Леонідівна

Святецька  ЗОШ  І –ІІІ ступенів

22

Паламарчук  Людмила  Степанівна

 

Переглядів: 189 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: