Головна » 2016 » Квітень » 29 » Тиждень безпеки
22:02
Тиждень безпеки

З метою проведення цілеспрямованої профілактичної роботи з населенням щодо профілактики травматизму невиробничого характеру, виховання поважного ставлення до безпеки людини, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу в побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпеки життєдіяльності населення з 18 по 22 квітня 2016 року у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах району проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Протягом тижня було організовано такі заходи: Поновлено інформаційно-довідкові куточки з питань безпеки життєдіяльності в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах.

Проведено конкурси, вікторини на знання правил безпечної поведінки та з питань профілактики невиробничого травматизму.

Організовано проведення відкритих уроків, зустрічей питань безпечної життєдіяльності та профілактики травматизму невиробничого характеру із залученням працівників служби цивільного захисту.

Відпрацьовано з учнями практичні дії в умовах виникнення надзвичайних ситуацій та надання першої допомоги травмованим і потерпілим.

Переглядів: 157 | Додав: alex_p | Теги: обж, виховна робота, позакласна робота | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: