Головна » Файли » Загальні накази

Про проведення Всеукраїнського заочного конкурсу візитівок різних типів дитячих закладів оздоровлення та відпочинку в 2012 році
[ Викачати з сервера (46.5Kb) ] 07.02.2012, 11:12
Повідомляємо, що відповідно до Орієнтовного плану роботи Міністерства освіти і науки, молоді та спорту на 2012 році, Міністерство спільно з Інститутом проблем виховання Національної академії педагогічних наук України та Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді оголосили проведення у 2012 році Всеукраїнського заочного конкурсу візитівок різних типів дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (далі - Конкурс).Конкурс проводиться з метою отримання змістовної інформації про особливості різних типів дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, організації подальшої змістовної роботи під час їх функціонування та формування громадської думки щодо їх діяльності.
До участі в конкурсі запрошуються як окремі педагогічні працівники, так і авторські творчі колективи дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.
Учасники конкурсу до 15 травня 2012 року подають матеріали відповідно до Положення, що додаються, на адресу оргкомітету: 04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (з поміткою на конверті "Всеукраїнський конкурс візитівок таборів") та на електронну адресу: katsurak@nenc.gov.ua. Роботи обов'язково надсилаються в паперовому та електронному вигляді (для створення електронного каталогу).
Координатор конкурсу від Національного ЕНЦУМ: Кацурак Вікторія Петрівна, телефон для довідок: (044) 430-22-22.
Інформація про хід проведення конкурсу буде розміщена на сайті Центру: www.nenc.gov.ua
Категорія: Загальні накази | Додав: Людмила
Переглядів: 250 | Завантажень: 74 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: